Monika Gos, CPsychol

  • Dyplomowany Psycholog Kliniczny​

  • Dyplomowany członek British Psychological Society

  • Międzynarodowy trener terapii Brainspotting

Monika Gos, dyplomowany psycholog kliniczny, członek BPS (Chartered Member of The British Psychological Society), zarejestrowany przez HCPC (Health and Care Professions Council). Monika ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Przez wiele lat pracowała oraz szkoliła sie zawodowo zarówno w Polsce, USA jak i w Wielkiej Brytanii. Monika jest terapeutą Psychoanalizy Relacyjnej oraz metod skoncentrowanych na doświadczeniu i pracy z ciałem tj. Focusing, Core Energetics, oraz EMDR (Eye Movement Desensitisation and Reprocessing).


Aktualnie zajmuje pozycje psychologa klinicznego w największej w Wielkiej Brytanii organizacji zajmującej się leczeniem uzależnień. Prowadzi również prywatną praktykę w centrum Londynu, gdzie pracuje z osobami dorosłymi oferując terapię indywidualną oraz terapię par. W swojej pracy terapeutycznej specjalizuje się w leczeniu traumy relacyjnej oraz jej wszelkich psychologicznych konsekwencji. Monika pracuje również z artystami i sportowcami nad zwiększaniem potencjału, kreatywności i wydajności.

 

Monika jest superwizorem, trenerem Focusing oraz międzynarodowym trenerem metody Brainspotting. Monika prowadzi szkolenia Brainspotting w Wielkiej Brytanii, Polsce i na Węgrzech.

  • YouTube
  • Odwiedź nas na Facebook

©2020 Brainspotting Polska